מי אנחנו

נעים להכיר, אנחנו מדיוס. סוכנות פרסום דיגיטלית. והרבה יותר מזה.
ברוכים הבאים ל-One Stop Shop לכל הצרכים הדיגיטליים שלכם. 

אנחנו סוכנות ברנדפורמנס בועטת שתשמח לקחת את העסק שלכם לשלב הבא, להעניק לכם שירות של 360 מעלות בכל הזירות הדיגיטליות ולהוביל אתכם יד ביד אל עבר תוצאות טובות ממה שדמיינתם באמצעות עבודת דטא עם אסטרטגיה מדויקת וטקטיקה יעילה ויכולות שיווק מתקדמות כמו שיווק בוואטסאפ, בטוח חכם ואוטומציות – שירותים שכבעלי עסקים יגרמו לכם לחסוך זמן, להגדיל את כמות המכירות ולשפר את שירות הלקוחות שלכם. אנחנו יודעים כמה הזמן שלכם חשוב. 

למה לבחור דווקא בנו?

בעולם רווי במשרדי פרסום, בהם לקוחות קטנים ובינוניים יכולים להידחק לשוליים ולא לזכות לטיפול שמגיע להם, אנו מציעים פתרון סופר נוח והכי יעיל שיש לעסקים בכל הגדלים ומכל הסוגים.

הלקוחות שלנו הם שותפים אמיתיים לכל דבר ועניין. אנו פועלים בגובה העיניים ובשקיפות מלאה בכדי להעניק ללקוחותינו שירות אישי ומקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל לקוח ולקוחה המגיעים למדיוס הם לקוחות VIP כאשר אנו נלווה אותם בכל הליך שיווקי, מודעה, קמפיין או תוכן – עד לתוצאות בשטח שבעזרת השיטה הייחודית שפתחנו, לא יאחרו לבוא.

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים, אנשי שיווק, אנשי מכירות, אנשי תוכן וקריאטייב, קופירייטרים, מעצבים, עורכים, צלמים, מנהלי דיגיטל, בוני אתרים, מנהלי לקוחות ומנהלי קמפיינים שיעשו הכל כדי לגרום ללקוחות לראות את ההצלחה שהם תמיד חלמו עליה.

הכירו את השיטה שתשדרג את הרווחים שלכם

השיטה של מדיוס עובדת בדרך של אופטימיזציה כפולה. מצד אחד, נעקוב אחר הפניות דרך חשבונות המודעות הממומנות של פייסבוק וגוגל כפי שרוב משרדי הפרסום יעשו, ומצד שני נשתמש במערכת מתקדמת שמתעדכנת ישירות מרצפת המכירה של הלקוח. כלומר יש חיבור מעגלי בין רצפת המכירה של הלקוח למנהל הקמפיינים של מדיוס שיושב מאחורי המסך. מנהל הקמפיינים יודע איזו מודעה עבדה, כלומר דרך איזו מודעה בוצעה לבסוף המכירה, דרך איזה מכשיר, מחשב או סלולר ואפילו מאיזה אזור גיאוגרפי הגיעה המכירה. תתארו לכם שיש עיר שבה המוצר או השירות שלך עובדים טוב יותר, לא תרצו לדעת איזו עיר זו כדי למקסם בה את כמות המכירות?

מעבר לזה, תוכל לדעת איזו מילת מפתח גורמת לכם לסגור פניות ואיזו מילת מפתח היא פשוט בזבוז של זמן וכסף עבורכם. הלקוח משתף אתנו פעולה ביותר דרכים מאחת, כך יחד עם הליווי הצמוד שלנו, הוא ידע האם להמשיך להשתמש באותה מודעה ובמקרה שהיא אינה משיגה את התוצאה הרצויה, לשנותה בהתאם.

באמצעות מערכת זאת, אנחנו יודעים לעשות עבודה מדויקת מול הדאטה ולהצביע על המיקום ממנו התבצעה המכירה, מהי מילת החיפוש שהובילה לרווחים גדולים יותר ומהיכן הכסף נכנס. ככל שללקוח ולסוכנות הפרסום יש מידע מדויק יותר, כך הפרסום יכול להוביל לתוצאות מדויקות יותר לרצונות של הלקוחות.

למעשה, במדיוס נמקסם את הכסף שלכם ונשיג, בעבור סכומים נמוכים באופן יחסי התואמים את תקציבי השיווק שלכם, תוצאות מרחיקות לכת.

אבל הפרסום הממומן הוא רק חלק מהדרכים בהן אנו משתמשים כדי לשדרג את העסק שלכם. אנחנו מציעים שירותים של תוכן וניהול עמודים, הפקת סרטונים, כתבות ממונות, בניית אתרים, אוטומציות ואפילו ייעוץ עסקי והכל במקום אחד ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

בזירה דיגיטלית קשוחה המלאה בשחקנים גדולים, אנו רוצים להעניק לעסקים קטנים ובינוניים הזדמנות אמיתית ויוצאת דופן לעשות מתיחת פנים של ממש לעסק תוך מיתוג מלוטש ומקצועי ולהצליח לעשות כסף אמיתי בדיגיטל. 

למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים?

אנו מאמינים שלכל לקוח יש את הסיפור שלו וכדי להעביר את הסיפור הזה בדרך הטובה ביותר אל קהל היעד הרצוי, אנו צריכים להכיר אתכם הכי טוב ולכן המפתח לכל זה טמון בקשר האישי וההדוק שלנו עם כל לקוחה ולקוח.

הכח והמוטיבציה שלנו הם פועל יוצא מהעובדה שאנחנו פשוט אוהבים את מה שאנחנו עושים. אנחנו קמים כל בוקר ומגיעים למשרד (לרוב עם חיוך) ועם רצון אמיתי לעשות ולהצליח, ליצור תוכן מעניין, להוציא לפועל קמפיינים אפקטיביים ולגרום לעסקים שלכם להרקיע שחקים. כי כמו שהקלישאה גורסת, אצלנו זה פשוט ככה, ההצלחה שלכם, היא ההצלחה שלנו.

הצוות שלנו:

שי יוסף

מנכ"ל ושותף

שלומי ביטון

מנכ"ל ושותף

טל בן ציון

מנהל קריאייטיב

רווי אוון

עורכת וידאו
ומעצבת גרפית

אבי אנגלשטיין

מנהל אוטומציות

אלעד מזרחי

מאפיין אוטומציות

אלעד שבח

מנהל קמפיינים

שותפים להישגים