מערכת לניטור לידים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

מדוע ניטור לידים הוא כלי הכרחי להצלחה?

גלו מדוע כדאי לכם לדעת מה מקור הלידים האיכותיים שלכם ויפה שעה אחת קודם

כשאתם בוחרים משרד פרסום או סוכנות פרסום דיגטילית חשוב לכם לבחור בחברה שתעשה הכל עבור העסק שלכם, כזאת שתדאג לכם לקופי הכי מגניב, לקריאייטיב הכי מקורי ולעיצובים הכי מעניינים. כזאת, שתהיו גאים בפרסום שהיא עושה עבור העסק שלכם. כל זה טוב ויפה, וכמובן גם חשוב למיתוג העסק, אבל המטרה של כל עסק היא בראש ובראשונה להצליח, לשפר מכירות, להגדיל רווחים ולבלוט בשוק הרווי שבו אנו עובדים ופועלים.

בכדי להגיע להצלחה המיוחלת הזאת, צריך לעשות מעבר ללכתוב שורת קופי קליטה או לעצב מודעה שמושכת את העין, צריך למצוא את הלקוחות הפוטנצאליים שלכם, להגיע אליהם ובכך להשיג לידים איכותיים. דבר אינו פשוט לכשעצמו, וניתן להשוותו כפי שגורסת הקלישאה, לחיפוש של מחט בערימה של שחת. בעבודה פשוטה יחסית ניתן להשיג לידים לכל עסק אבל להשיג לידים איכותיים זה כבר עניין אחר שבהעדר כלי ניטור מתאים, עשוי להיות דבר מסורבל ולא יעיל כלכלית.

כאן בדיוק אנחנו נכנסים, החוזקה שלנו במדיוס באה לידי ביטוי במספר היבטים שהמוביל מביניהם הוא תשומת לב יתרה ברמת האופטימיזציה. מה זה אומר? אנחנו עושים אופטימזציה לא רק על כמות הלידים והמחיר לכל ליד וליד, אלא אנחנו חורטים על דגלנו, להשתמש בכלי ניטור הלידים בצורה המקיפה ביותר כדי להשיג תוצאות מדויקות, לכן הניתוח שאנחנו מציעים מעמיק הרבה יותר מהנהוג.

איך אנחנו עושים את זה?

אנחנו מציעים ללקוחות שלנו ממשק צד ג' בטכנולוגיה מתקדמת המאפשר גם להם וגם לנו לראות את כל הנתונים של הלידים בכל זמן נתון. מכירים את השיחות האלו בין הלקוחות למשרדי הפרסום על כמות ואיכות הלידים? אנחנו יודעים שהזמן שלכם יקר ושומרים עליכם מעודכנים בכל רגע ורגע.

דרך המערכת הזאת, אנחנו כמדיוס וגם הלקוחות שלנו יכולים לעקוב אחר כל ליד וליד ולדעת מאיפה הגיעו הלידים, מאיזו מודעה בגוגל או בפייסבוק. יתרה מזאת, הלקוח יכול להיכנס למערכת ולעדכן בקלות פרטים נוספים על הליד מהרגע שהוא הגיע לבית העסק, האם הוא ענה לטלפון או להודעה, האם הייתה איתו התקדמות, האם הוא נמצא רלוונטי, האם הוא מעוניין בעסקה, האם הוא רכש מוצר או שירות וכו', כאשר אנחנו גם נדע את זה באותו רגע ממש.

כאשר הלקוח מוסר את הפרטים הללו הוא בעצם מעיד על איכותו של הליד. הוא יודע מהיכן הליד האיכותי הגיע ובאיזה סוג של פרסום כדי לו להשקיע כדי להמשיך להשיג לידים הרלוונטיים להצלחת העסק שלו. כך הלקוח, וזה לא משנה אם מדובר בעסק קטן או בינוני, הופך לשחקן חזק בשוק באמצעות השגת לידים איכותיים. הרווח מהאופטימזציה הזאת הוא כפול. 

הלקוח לא מבזבז סמן בהתעסקות ובשיחות מיותרות עם לידים שאינם רלוונטיים לעסק שלו, וכפי שכולנו יודעים זמן זה כסף. מעבר לזה, הלקוח יודע בדיוק איזו פלטפורמה עובדת הכי טוב עבורו, איזה קופי מביא את התוצאות הכי טובות, ואיזה מודעה מציגה את העסק שלו בצורה הטובה ביותר. כך הוא יודע איך לנצל את תקציב הפרסום שלו בצורה הטובה והמשתלמת ביותר.

למעשה, ככל שתהיה לנו יותר דאטה מדויקת (ברצפת המכירה) כך נוכל לדייק ולטייב את ביצועי הקמפיינים גם בלי תקציבי עתק.

באים לקפה?

רוב הלקוחות שלנו מספרים שלאחר שיחת הטלפון הראשונה איתנו, הם הרגישו שהם בידיים טובות.
אז למה אתם מחכים?

אפשר גם להתקשר אלינו: 0527024020

Back to top page