בניית אתר עם נוכחות דיגטלית

פגישת התנעה ואפיון

אז אנחנו רוצים להקים אתר! מעולה!
בואו נכיר ונבין קודם כל מה אנחנו רוצים, האם זה רק דף נחיתה? אתר תדמיתי? או שאנחנו בכלל רוצים למכור און ליין? רוב הלקוחות שלנו מספרים שהפגישה הראשונה עשתה להם סדר בראש וסגרה להם את כל הפינות.

פיתוח

אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים! הבנתם איזה חומרים אנחנו צריכים מכם כדי להתחיל לעבוד והעברתם לנו אותם, נהדר! הגלגלי שיניים כבר עובדים והדמיון שלכם ואנחנו, מתחילים לעבוד!

הגשה וסבבי תיקונים

אז אחרי שכבר הגענו ממש קרוב אנחנו עושים טסטים ועוברים על מה שיצא לנו לפני שאנחנו מגישים אליכם , ושולחים עכשיו התאמות אחרונות ותיקונים, כדי שתיהיו ממש מרוצים וזהו זה מגיע.

עליה לאוויר

הרגע שלו חיכיתם ואליו מתנקזות כל המחשבות של "איך יצא" "מה יצא" ואנחנו עולים לאוויר. מקווים שנהנתם, יש עוד המון דברים לעשות עכשיו שיש אתר (:

בניית אתר תדמית דף נחיתה או חנות אונליין

על מה אנחנו שמים לב?

אתר תדמית

אנחנו עוד רגע ב-2022 וכולם כבר יודעים שכאשר זה נוגע לנוכחות ברשת, הקלישאה היא לגמרי נכונה- אם אתה לא שם אתה לא קיים! אתר תדמית הוא מוצר חובה לכל עסק, הוא חלון הראווה שלכם ברשת והמקום אליו מתרכזים הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאליים שלכם. כפני האתר שלכם, כך פני העסק, ובאמצעותו נוצר הרושם הראשוני על המותג אותו אתם מנהלים.

כשאנו רוצים להקים אתר תדמית לעסק שלנו, אנחנו רוצים שהוא יהיה כזה שיספר את הסיפור שלנו כפי שהיינו רוצים שהוא יסופר. שיציג מי אנחנו באמת, מה החזון העסקי שלנו, מה אנחנו עושים ומה מייחד אותנו מהמתחרים.

אנחנו במדיוס קשובים לרצונות שלכם ומבטיחים להכין את אתר החלומות שלכם, כזה שישקף אתכם ואת העסק שלכם וישמור על סטנדרטים גבוהים של תוכן, עיצוב וחווית משתמש.

אתרי מסחר - eCommerce

אתרי מסחר
eCommerce

אז יש לכם סחורה למכור, לשם כך תצטרכו לבנות אתר עם חנות אינטרנטית שיהיה אפשר לרכוש מכם און ליין. נשמע נורא פשוט נכון? אכן זה לא כזה מסובך כמו שאנחנו נוטים לחשוב אבל, ויש פה אבל ע-נ-ק-י, באתר סחר מה שרבים לא יודעים או מבינים זה בעצם שזה לא רק להקים אתר שנראה יפה אלא להקים אתר סחר עם מסרים נכונים ועם מבנה נכון שבסופו של יום יעשה לנו כסף .

אצלנו במדיוס אנחנו לא רק מקימים אתרי סחר, אלא עושים גם תהליכי CRO  ראשי תיבות של Conversion Rate Optimization או בעברית שיפור יחס המרה.  

משמע כשיהיה לכם אתר מכירות אנחנו נוכל גם לגרום לו להוריד חסמי מכירה על ידי  תהליך מעקב אמיתי והבנה איך לגרום ללקוחות שלכם לקנות.

דפי נחיתה

אבל רגע יש לי אתר מושקע, באמת! למה אני צריך בכלל דף נחיתה?

קודם כל טיפ מהמומחים של מדיוס: חשוב להבין את ההבדל בין השניים ומה היתרונות והחסרונות, להבדיל מאתר לדף נחיתה יש מטרה אחת וברורה והטראפיק שנכניס לתוכו (כמעט תמיד ממומן) יובל בסופו של דבר לאותה מטרה שלשמה הקמנו אותו : השארת פרטים(לידים)/שיחת טלפון/לעניין את הלקוח במוצר ספציפי/רכישה במקום.

אצלנו במדיוס יודעים לייצר דפי נחיתה לכל מטרה ואף יודעים לייצר דפי נחיתה ממירים, חשוב להיות מאוד ממוקדים בדפי נחיתה ולדאוג "להוביל את העדר" לאותה מטרה שלשמה בנינו אותו. אנחנו לא רק מדברים אלה נותנים את האופציה למדוד לפרטי פרטים את הדפים שאנחנו מייצרים!

הדברים שעושים את ההבדל

אצלנו במדיוס תהנו מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, דואגים ללקוחותינו לנוכחות דיגטלית שלמה ולא רק לאתר אינטרנט.

הכל נעשה באווירה משפחתית עם קשב ותשומת לב לצרכים שלך בשילוב המקצועיות והניסיון שצברנו לאורך השנים.

11 שנות ניסיון

73 לקוחות מחייכים

53.7 שורות קוד

241 אתרים

שאלות ותשובות

מעל לשליש מהאתרים שיש כרגע בעולם בנויים על פלטפורמת וורדפרס מכמה סיבות שחייבים לדעת: מערכת פתוחה וגמישה לשינויים, מתאימה לכל סוגי האתרים, עם המון תוספים ורמת אבטחה גבוהה (מצריך כמה פעולות פשוטות מאיתנו) קלה לקידום יחסית לויקס, משאירה אתכם בשליטה על המערכת כדי שתהיו תלויים כמה שפחות במתכנתים.

מה שרוב האנשים לא יודעים וחשוב שידעו שהקמת אתר תדמית הוא לא הליך שאמור לקחת הרבה זמן (14 ימים לערך) מה שכן חשוב לדעת: שרוב זמן הקמת האתר תלוי בעיקר בכם, האם יש לכם את הלוגו שלכם? האם יש איזה חזון/עיצוב שתמיד עניין אתכם? האם כל החומרים כמו תוכן ותמונות בהישג יד? כל השאלות הללו נשאלות בתחילת כל פרוייקט ומשם מגיע הדד ליין לביצוע.

חד משמעית כן, ברגע שהאתר שלנו בנוי בתבנית מיושנת או בצורה מיושנת המעבר לוורדפרס כמעט תמיד יעשה פלאים גם לחווית המשתמש, לניהול האתר בשוטף, וגם כמעט תמיד ישפר את המיקומים בגוגל (גוגל מעדיפה אתרי וורדפרס על השאר – כמובן תלוי בהאם העברנו אותו נכון).

קידום אתרים אורגני Search Engine Optimization הוא למעשה אופטימיזציה של האתר למנועי חיפוש ועל ידי כך לשפר את ביצועי האתר וכתוצאה מכך לשפר את מיקומי האתר בתוצאות החיפוש האורגניות כאשר אנשים מחפשים ביטויים אשר רלוונטיים לתחום העיסוק של האתר

אתר רספונסיבי הוא אתר שמתאים את עצמו לסוג המכשיר וגודל המסך בו הוא מוצג. כלומר, אם אדם יגלוש באתר מטאבלט האתר יהיה מותאם בצורה מלאה לגודל המסך ואתו הדבר לגביי גלישה מסוגים שונים של מכשירים ניידים.

היום אתר רספונסיבי הוא בגדר סטנדרט מכיוון ורוב התנועה מגיעה ממכשירים ניידים ואתר שאינו מותאם לכל גדלי המסכים מפסיד הרבה תנועה לאתר ופוגע בחוויית ונוחות השימוש באתר

שותפים להישגים

שותפים להישגים

באים לקפה?

רוב הלקוחות שלנו מספרים שלאחר שיחת הטלפון הראשונה איתנו, הם הרגישו שהם בידיים טובות.
אז למה אתם מחכים?

אפשר גם להתקשר אלינו: 0527024020

צרו איתנו קשר

לורם איפסום

מאמרים מקצועיים

תמיד עניין אתכם לדעת עוד בעולם הדיגיטל? מעניין אתכם לקרוא תוכן מקצועי? במדיוס משתפים את הלקוחות שלנו וכן זה בחינם (:

Back to top page