פרסום באינסטגרם

פרסום באינסטגרם

אז למה לפרסם באינסטגרם?

מדו"ח שפורסם בתחילת שנת 2019 עולה כי בישראל ישנם כ-6.6 מיליון משתמשים פעילים באינסטגרם ומתוכם מעל ל-1,000,000 חשבונות עסקיים. בתרבות שלנו היום, אינסטגרם הפכה לאחת הפלטפורמות המושכות והאטרקטיביות ביותר עבור מפרסמים ועבור לקוחות פוטנציאליים. ניהול עמוד אינסטגרם עסקי בצורה נכונה וטובה חשוב לכל עסק בעיקר כדי להגדיל את החשיפה ולמקסם את הפניות הרלוונטיות שמגיעות, אך גם כדי למתג את העסק שלכם כמותג מצליח ומעודכן וכמובן גם כדי לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם גם לאחר שרכשו את השירות או המוצר שלכם.

ניהול דף עסקי באינסטגרם

למרות הדמיון בין אינסטגרם לפייסבוק והעובדה ששניהם באותה בעלות, גורמת לנו לפעמים לשכוח שבאינסטגרם הסיפור טיפה שונה, הלקוחות שיעקבו אחרינו ירצו לראות דברים שמבדרים אותם או שיפים בעיניהם כמו אוכל קעקועים וכולי… רוב התוכן שיש בפלטפורמה הזו הוא תוכן ויזואלי נהיה חייבים להשקיע בתמונות כמה שיותר איכותיות וכמה שיותר גורמות לנו "לאכול עם העיניים".

אנחנו במדיוס ננהל את עמוד האינסטגרם העסקי שלכם וניצור חשיפה לקהל שעוקב אחריכם או לקהל יעודי רלוונטי שנרצה להגיע אליו ע"י תמונות וסרטוני ווידיאו קצרים ואותנטיים שיחברו את הלקוחות לעסק שלכם.

העלאת כמות העוקבים

שמדברים איתנו על העלאת כמות העוקבים הרבה מאיתנו יודעים שיש כאלה שקונים עוקבים ודברים כאלה. אנחנו במדיוס פחות מאמינים בשיטות האלה ולא עושים אותן. 

אנחנו תמיד מנחים את הלקוחות שלנו ומסבירים להם עובדה אחת פשוטה – כמו שאתם רואים תוכן שמדבר אליכם ונראה ממש אבל ממש טוב באינסטגרם ואתם לוחצים על "עוקב" בדיוק אבל בדיוק כך! הלקוחות שלכם.

תמונה אחת שווה אלף מילים – או אלף לייקים. ניהול העמוד העסקי שלכם נעשה מתוך מטרה להגדיל באופן מתמיד את כמות העוקבים שלכם ולחשוף את העסק שלכם לכמה שיותר אנשים.

פרסום והגברת מודעות

ישנן המון דרכים לפרסם את העסק שלנו בפלטפורמה הזו: האשטגים, ממים, סטורי'ז, פרסום ממומן, מובילי דעת קהל, תמונות ותוכן מושך הם רק חלק מהדרכים בהן נשתמש כדי לייצר שיח סביב העסק והמותג שלכם ברחבי הרשת.

אצלנו במדיוס מאמינים שכל עסק הוא עולם בפני עצמו ולכל אחד או אחת מכם יש את הסיפור שלה ואת הדרך המתאימה ביותר לספר אותה.

הדברים שעושים את ההבדל

אצלנו במדיוס תהנו מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, דואגים ללקוחותינו לנוכחות דיגטלית שלמה ולא רק לאתר אינטרנט.

הכל נעשה באווירה משפחתית עם קשב ותשומת לב לצרכים שלך בשילוב המקצועיות והניסיון שצברנו לאורך השנים.

5 שנות ניסיון

57 דפים מנוהלים

507k לייקים

38k לידים השנה

שאלות ותשובות

אינסטגרם היא רשת חברתית ויזואלית במיוחד עם קהל לקוחות צעיר ונאמן, הרשת מאפשרת לכם להיחשף בפני קהל רב ולייצר קמפיינים רווחיים .

מכיוון ואינסטגרם שייכת לפייסבוק ניהול הקמפיינים מתבצע ממערכת הפרסום של פייסבוק. אם כבר יש לכם חשבון מודעות בפייסבוק ודף עסקי באינסטגרם אתם במרחק כמה קליקים מפרסום באינסטגרם. אנו ממליצים לחבר את הדף העסקי בפייסבוק עם הדף באינסטגרםכדי לאפשר פרסום קל ונוח בשתי הרשתות .

כמובן! אינסטגרם הינה רשת חברתית קצת שונה והרבה יותר ויזואלית, התוכן שלכם חייב להיות הרבה יותר מרשים ויזואלית ובנוי לתפוס באופן מיידי את תשומת הלב של הגולשים, ללא ספק אינסטגרם היא רשת מעולה לבנות ולחזק את העסק/המותג שלכם.

שותפים להישגים

שותפים להישגים

באים לקפה?

רוב הלקוחות שלנו מספרים שלאחר שיחת הטלפון הראשונה איתנו, הם הרגישו שהם בידיים טובות.
אז למה אתם מחכים?

אפשר גם להתקשר אלינו: 0527024020

מאמרים מקצועיים

תמיד עניין אתכם לדעת עוד בעולם הדיגיטל? מעניין אתכם לקרוא תוכן מקצועי? במדיוס משתפים את הלקוחות שלנו וכן זה בחינם (:

Back to top page