יש לא מעט דרכים לפרסם בגוגל או להקים קמפיין, אנחנו סיימנו לדבר על לידים ועברנו לדבר על כסף.

הדברים שעושים את ההבדל

על מה אנחנו שמים לב?

חיפוש

מנוע החיפוש הגדול בעולם, מאפשר להציג לגולשים מודעות בזמן שהם מחפשים אחר השירותים או המוצרים שלכם באמצעות מגוון טכנולוגיות מתקדמות. אתם בוחרים מתי ובפני איזה גולשים אתם רוצים להופיע ומציגים להם מודעות רלוונטיות לחיפושים שלהם.
באופן היסטורי גוגל מדווחת בארה"ב כי כל דולר המושקע בפרסום מכניס לפחות שני דולרים למפרסם, אם אתם מריצים קמפיינים ברשת החיפוש ולא רואים רווחיות כזאת אתם חייבים לשפר את הקמפיינים שלכם!
למי זה מתאים: מי שמחפש החזר השקעה מהיר על הקמפיינים שלו, מי שמעוניין להגדיל את כמות המכירות של המוצרים/שירותים שלו.

רשת המדיה (GDN)

רשת המדיה היא כל האתרים בבעלות גוגל או שמציגים בשטחם מודעות של גוגל (וגוגל משתפת אותם ברווחים שמודעות אלה מייצרות). רשת המדיה מאפשרת לפרסם את אתרכם במיליוני אתרים מובילים ברחבי העולם עם מגוון רחב של סוגי מודעות (באנרים, טקסט, וידיאו ועוד), פתרון אידיאלי ליצירת חשיפה גבוה ואיכותית לעסק שלכם במחירים נמוכים.
למי זה מתאים: מי שמחפש להגדיל את התנועה לאתר שלו, בעלי עסקים המעוניינים לייצר מודעות לעסק שלו ולהגדיל את החשיפה שלו.

Youtube

האם ידעתם שיוטיוב הינו מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם ? יוטיוב הינו המקום המושלם ליצור בידול ומיתוג לעסק שלכם בערוץ בו רוב המתחרים שלכם לא פעילים.
יוטיוב מציעה מגוון פורמטים של מודעות, מציעה פתרונות רימרקטינג בוידיאו למי שכבר צפה בסרטונים שלכם (בערוץ או במודעות) ללא ספק הפתרון האידיאלי לקידום סדרת סרטונים .
פרסום בוידיאו מאפשר לכם להציג את עצמכם ללא תיווך ובצורה ישירה ואמיתית למאות אלפי לקוחות פוטנציאליים כאשר הם נכנסים ליוטיוב (ניתן גם לפרסם מחוץ ליוטיוב את מודעות הוידיאו)
למי זה מתאים: מי שמעוניין לקדם את ערוץ היוטיוב שלו, מי שמעוניין ליצור חשיפה לקהל איכותית וליצור מעורבות עם הגולשים.

רימרקטינג

הגדילו את רווחיות הקמפיינים שלכם באמצעות שיווק מחדש (רימרקטינג) ללקוחות אשר בקרו באתרכם והציגו להם מודעת ממוקדות בהתאם לתוכן/מוצר בו צפו באתר בזמן שהם גולשים באתרים אחרים. כך למעשה המודעות שלכם יתחילו להופיע באתרים שבכל דרך אחרת לא היה לכם מספיק תקציב כדי לפרסם בהם.
רימרקטינג מאפשר לנו לרדוף אחר המתעניינים שאנחנו מגדירים כחשובים לנו ולנסות לשכנע אותם מחדש להשלים את הפעולה שנרצה שישלימו (קנייה, הרשמה וכו').
כיום ניתן לעשות רימרקטינג גם ברשת החיפוש וגם ברשת המדיה.
למי זה מתאים: כל מי שמעוניין להגדיל את הרווחיות של הקמפיינים שלו.

הדברים שעושים את ההבדל

אצלנו במדיוס תהנו מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, משקיפות מלאה, ממדידה של כסף ולא רק לידים, אנחנו דואגים ללקוחותינו לקמפיינים שעושים כסף!

11 שנות ניסיון

105 קמפיינים פעילים

3.2k שיחות טלפון בחודש

7k לידים בחודש

שאלות ותשובות

בנוסף לקמפיינים ממומנים, עמוד עסקי בפייסבוק מאפשר לכם לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם גם לאחר שביצעו את רכישת המוצר או השירות. תוכלו לעדכן אותם במבצעים, בשינויים במחיר ובכל דבר שרק תרצו. בנוסף, תוכלו גם לקבל מהלקוחות שלכם פידבק אמיתי שיאפשר לכם לשפר את העסק שלכם ולמקסם את התוצאות.

קמפיין בגוגל מודדים באמצעות מעקב המרות (המרה – הפעולה לשמהנוצר הקמפיין) ומומלץ להשתמש גם במערכת מעקב כלשהחיא שתספק מידע רב וחשוב על ביצועי הקמפיין.

אנחנו שונים בכך שאצלנו אין עובדים "צעירים", מנהלי הקפיינים שלנו הם כולם מנוסים וותיקים, אשר מלמדים בחלק מהמכללות המובילות בארץ.

אנחנו עומדים מאוחרי כל מילה שלנו, אתם מוזמנים לפגישה ולראות את הביצועים במו עיניכם.

כמובן. כל קמפיין שעולה לאוויר זוכה למעקב צמוד על בסיס יום יומי. אנחנו מוודאים שהקמפיין לא חורג מהתקציב, עומד ביעדים שהגדרנו ומבצעים לו שיפור ואופטימיזציה כל הזמן.

שותפים להישגים

שותפים להישגים

מאמרים מקצועיים

תמיד עניין אתכם לדעת עוד בעולם הדיגיטל? מעניין אתכם לקרוא תוכן מקצועי? במדיוס משתפים את הלקוחות שלנו וכן זה בחינם (:

Back to top page