פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק

הדברים שעושים את ההבדל

על מה אנחנו שמים לב?

ניהול תוכן ומיתוג

יש לכם דף עסקי שמספר בדיוק מי אתם ומה העסק שלכם עושה אבל השאלה היא האם זה מספיק? כנראה שלא.

הרי כולנו יודעים שככל הנראה את הפוסטים האלה בלי לממן כמעט ואף אחד לא יראה אז למה בכל זאת עדיין יש צורך לנהל עמוד פייסבוק פעיל עם פוסטים ומתי זה בא לידי ביטוי? יש לנו בראש ובראשונה את הלקוחות ששמעו עליכם ויחפשו אתכם בפייסבוק או אפילו בגוגל וימצאו את הדף העסקי שלכם.

נרצה שהם יראו עסק פעיל שמדבר לקהל שלו בצורה הכי מתאימה ואפשר גם המעניינת/מושכת ביותר מרמת התוכן ועד רמת הנראות כי כמו שמחפשים אתכם יחפשו גם את המתחרים שלכם ונרצה לחכות ללקוחות שלנו שם עם דף מעודכן, יפה ורלוונטי שיש ולזכות באהדה של הקהל שלנו בלייק לעמוד ולבנות לעצמינו את הנוכחות שמתאימה לעסק שלנו… נכון כולנו יכולים להעלות עוד פוסט ועוד אחד "ולמלא את הדף" אבל יש אנשים שזו המומחיות שלהם, ליצור תוכן מושך ואטרקטיבי לגולשים שלכם וכנראה יעשו זאת טוב ומהר מכם, אל תתפשרו וקחו אנשי מקצוע!

פרסום ממומן

אז כמו שדיברנו קודם לכן, ככל הנראה לדף העסקי שלנו יגיע מי שכבר שמע עלינו או כבר מכיר ועוקב (וגם אחוזים נמוכים מאוד כי פייסבוק רוצה שנשלם) כדי להגיע ללקוחות פוטנצאלים חדשים אנחנו נצטרך להשקיע כסף, ולא אנחנו לא מדברים על כפתור ה Boost שיש לכם מתחת לפוסט (שברוב רובו דיי יבזבז לנו את הכסף ולא ישיג תוצאות איכותיות) אלא על קמפיינים מדוייקים לקהל היעד שלכם.

עכשיו בפרסום ממומן במיוחד בכלי כמו פייסבוק אנחנו יכולים להיות מאוד מדוייקים במי יראה ומה הוא יראה, ויש גם סוגים שונים של קמפיינים לפי המטרה שלנו חשיפה/לידים/מעורבות (לייקים ותגובות) וכמו שאומרים אצלנו במדיוס, קמפיין ממומן זו לא יריה באפלה אך גם לא מדע מדוייק, הרוב יהיה תלוי במסר (תוכן ותמונה/סרטון) ובטרגוט. יש קמפיינים שמהרגע הראשון עובדים בהצלחה מסחררת ויש קמפיינים שיצטרכו התאמות עד שיגיעו לתוצאה שרציתם. 

אצלנו במדיוס יהיה קמפיינר וכותב/ת תוכן/קפוירייטר/ית צמודים אליכם כדי לנתח את המסר שתרצו להעביר ואל הקהל המתאים וביחד איתכם כשותפים למסע להגעה אל היעדים שאותם תרצו להשיג.

אופטימיזציה וניטור לידים

שלב חשוב אם לא החשוב ביותר, כבר יש לכם דף שנראה וואו, בנינו קמפיינים שמביאים את התוצאות שרצינו. כולנו, בעלי עסקים ואנחנו (בתקווה) לא בעסקי הלידים אלא רוצים לראות שאכן ההשקעה שביצענו שווה את זה. 

במדיוס אנחנו מחברים לכל קמפיין, בעיקר לקמפייני לידים (אותם לקוחות שפונים אליכם בעקבות מודעה) מערכת לניטור לידים ומעקב שוטף . 

משמע גם לכם הלקוחות וגם לנו יש מקום משותף שבו אנחנו עושים יחד את הדרך להשגת היעדים שלכם כל ליד שיכנס יופיע אצלכם עם אופציה לעדכן אם הלקוח רלוונטי/מתעניין/לא רלוונטי/סגר ואם סגר אפילו באיזה סכום. כמה דברים קורים בעקבות המעקב שלנו, אתם יודעים בדיוק כמה השקעתם בפרסום וכמה הכנסתם מהפרסום וגם אנחנו וככה אנחנו יודעים בדיוק לאן אנחנו מכוונים, שלב האופטימיזציה שאנחנו עושים לקהלים למודעות שלכם קורה מדי  יום על ידי כך שאנחנו רואים את העדכון שלכם לגבי אותן פניות, ומבצעים שינויים בעקבות העדכון השוטף שלכם "מהשטח". תחשבו שאנחנו ואנשי המכירות שלכם מדברים באותו שפה לאורך כל הדרך ולכם נשאר רק להיכנס ולראות את המספרים.

הדברים שעושים את ההבדל

אצלנו במדיוס תהנו מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, דואגים ללקוחותינו לנוכחות דיגטלית שלמה ולא רק לאתר אינטרנט.

הכל נעשה באווירה משפחתית עם קשב ותשומת לב לצרכים שלך בשילוב המקצועיות והניסיון שצברנו לאורך השנים.

11 שנות ניסיון

73 לקוחות מרוצים

42.7m חשיפות

5m הכנסות מלידים

שאלות ותשובות

בנוסף לקמפיינים ממומנים, עמוד עסקי בפייסבוק מאפשר לכם לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם גם לאחר שביצעו את רכישת המוצר או השירות. תוכלו לעדכן אותם במבצעים, בשינויים במחיר ובכל דבר שרק תרצו. בנוסף, תוכלו גם לקבל מהלקוחות שלכם פידבק אמיתי שיאפשר לכם לשפר את העסק שלכם ולמקסם את התוצאות.

מלבד הקמפיינים שתבחרו להעלות ולקדם בעמוד שלכם, אחד האלמנטים החשובים ביותר בעמוד פייסבוק הוא תוכן מושך. באמצעות פוסטים ותוכן ייחודי אליכם, תוכלו לשמור את הלקוחות הקיימים ולהגדיל את מעגל הלקוחות החדשים. פוסט ויראלי יכול לחשוף אתכם למדינה שלמה.

קודם כל, חשוב לציין שישנם מאגרי תמונות בתשלום שמאפשרים רכישה של תמונות בהן ניתן להשתמש בפוסטים ובקמפיינים אבל אנחנו במדיוס מאמינים שתוכן אותנטי תמיד מנצח תמונה גנרית ממאגר אקראי.

כדי שהעסק שלכם יצליח להשיג לידים רלוונטיים ואיכותיים יש צורך בקמפיינים בולטים, חכמים וממוקדים. זו בדיוק המומחיות שלנו.

כמובן. כל קמפיין שעולה לאוויר זוכה למעקב צמוד על בסיס יום יומי. אנחנו מוודאים שהקמפיין לא חורג מהתקציב, עומד ביעדים שהגדרנו ומבצעים לו שיפור ואופטימיזציה כל הזמן.

שותפים להישגים

שותפים להישגים

באים לקפה?

רוב הלקוחות שלנו מספרים שלאחר שיחת הטלפון הראשונה איתנו, הם הרגישו שהם בידיים טובות.
אז למה אתם מחכים?

אפשר גם להתקשר אלינו: 0527024020

מאמרים מקצועיים

תמיד עניין אתכם לדעת עוד בעולם הדיגיטל? מעניין אתכם לקרוא תוכן מקצועי? במדיוס משתפים את הלקוחות שלנו וכן זה בחינם (:

Back to top page